Geberit beépített wc tartály meghibásodás 1. rész.  (Megtekintve 10409 alkalommal)

Nem elérhető Admin

  • Tulajdonos
  • Közép haladó
  • *****
  • Hozzászólások: 232
  • Mindenes
    • Vízszerelő Budapest
Geberit beépített wc tartály meghibásodás 1. rész.
« Dátum: 2016.Március.21 - Hétfő 22:53:49 »
Már sok lehetett nálunk olvasni a geberit beépített wc tartály hibajelenségekről és, hogy jól javítható.

Ez továbbra is igaz, az egyik legjobban javítható beépített tartály, és az alkatrész ellátottsága is jónak mondható, hisz ez az egyik legjobban elterjedt márka.

Idézzünk fel egy rész a korábbi cikkünkből:

Otthon azt vesszük észre, hogy senki nem használja a wc-t még is bizonyos időközönként lehet hallani, hogy tölt a tartály, igen, ez jót már nem jelenthet. A wc tartályban egyetlen gumikorong tartja vissza a vizet kb 1 mm-es felületen. Ez így érdekesen hangzik, de ez mindegyik wc tartálynál így van, a falsík alatti WC tartályoknál és a külsősnél is.

A geberit nagyon jól tudja, hogy a kb 2-3 évnél idősebb tartályokat gyári hibás leeresztő szelep gumikkal látta el, de ezeket sajnos garanciában nem cserélik, mert ez a hiba a garancia lejárta után fog előjönni, de szerintem ezen nem sok ember lepődik meg. A gumi egyszerűen úgy felpúposodik mintha tele lenne vízhólyagokkal, és ez egy találó kifejezés, hisz ezeket a hólyagokat kilehet szúrni, engem mint vízszerelőt hajtott a kíváncsiság ezért az első pár ilyen guminál a tulajdonos előtt, mint egy bemutatón kiszurkáltuk a vízhólyagokat. A vizet szépen kilehetett masszírozni a gumiból mintha semmi sem történt volna, kíváncsiságból vissza tettük a régi leeresztő szelep gumit és kipróbáltuk, hogy működik e, működött. Azért hozzátenném, hogy ez csak teszt jelleggel csináltuk és nem extrám vízhólyagos gumival, az ilyen gumikat cserélni kell. Esetleg, ha a tulajdonos érez magában egy kis barkácsolási vágyat, meglehet próbálkozni egy kis gumimasszírozással, hátha sikerrel járna.

Így néz ki a geberit beépített wc tartály gumija aminél nem kérdéses a csere!



Gyakori kérdés szokott lenne:

Ha időnkét lehet hallani, hogy használat nélkül is, "megszisszen" a tartály méri a vízóra?

Természetesen méri!

Volt olyan megrendelőnk, aki azért hívott, mert csurdogált egy nagyon kicsit a wc-ben a víz, megkaptam a vízszámlát és 2 hónap alatt elfolyt 3 m3 víz. Azért abból párszor lelehet húzni a WC-t.



Vízszerelési gondjai vannak? Vízszerelőre volna szüksége? Ne ezermestert keressen, hanem vízszerelőt!

Hívjon Bizalommal!
Tel: 20/491-79-49, 70/907-34-40

Kérjen visszahívást!

E-mail:

epuletgepeszeti.kivitelezesek@gmail.com

info@vizszerelo-budapest.hu
« Utoljára szerkesztve: 2020.Október.23 - Péntek 18:33:07 írta Admin »
Szerző: Závodszki Dániel

Budapest összes kerületében vállalunk vízszerelést, profi vízvezeték szerelő csapatunk áll rendelkezésére! 1 kerület, 2 kerület, 3 kerület, 4 kerület, 5 kerület, 6 kerület, 7 kerület, 8 kerület, 9 kerület, 10 kerület, 11 kerület, 12 kerület, 13 kerület, 14 kerület, 15 kerület, 16 kerület, 17 kerület, 18 kerület, 19 kerület, 20 kerület, 21 kerület, 22 kerület, 23 kerület.

Várjuk hívását!

 

Ajánlott Cikkek

Vízszerelés Budapest

Indította Admin

A vízszerelés az életünk! Ezért vállalunk vízszerelést Budapesten!

Ami Önnek esetleg kihívást jelent, vagy csak nincs kedve vele foglalkozni, azt Mi szakszerűen, a lehető leggyorsabban, el fogjuk hárítani! Legyen szó egy szifon cseréről vagy akár egy nagyobb vízszerelési munkáról!
Szakmunkás életünk elég sokáig visszanyúlik, és már a második generációnk is azon van, hogy a lakosság szolgálatába állva, oldjuk meg a problémákat!

A történe

SOS vízszerelés, SOS duguláselhárítás

Indította Admin

A cikkben szereplő SOS, nem azt jelenti, hogy gyors-szolgálati munkát végzünk! Pláne nem azt, hogy ettől a szolgáltatásaink felárasak lennének!

Az SOS jelző arra szolgál, hogy a lehető leghamarabb elhárítjuk, megcsináljuk azt a vízszerelést, duguláselhárítást amivel megkeres minket. Kibővült csapatunk ami 5 autóból 10 emberből áll, elég nagy mennyiségű munkát el tudunk elvégezni.

"SOS&q

Gázkészülék javítás, szervízelés

Indította Admin

Minden gázkészüléket ajánlott évente, de legalább 2 évente átvizsgáltatni, kitakarítani esetleg javítani. A nem megfelelően karbantartott gázkészülékek életveszélyesek is lehetnek! Főleg azok a kazánok veszélyesek amik a helyiség levegőjét használja fel az égésnél, az ilyen nyílt égésterű gázkészülékek sokkal több odafigyelést és törődést igényelnek mint, a modernebb újabb társaik, az úgynevezett Turbós készülék!

Gázkonvektorok:

Mivel ez a gázkészülék a kinti levegő