Vízvezeték szerelés XV. Kerület (Megtekintve 4422 alkalommal)
Ajánlott Cikkek
|
|
|
Indította Admin
Idei első kis cikkünk ismét a beépített WC tartályokról szól! Profilunk tovább bővült a beépített TECE WC tartályok javításával (falsík alattival) !
A TECE márka megjelenése egyidejű az "új" építésű lakóparkok megjelenésével, mint pl.: Marina Part (13. ker). Ez a márka csak úgy került forgalomba, hogy nagy létszámú megrendelésre gyártották le, és került beépítésre, lakótelep szinten.
Alkatrészek kaphatóak ehhez a típusú tartályhoz is, de mivel lakótelepi szinten
|
|
|
Indította Admin
Mosógép bekötés több esetben is utolérheti az embert pl.: új mosógép vásárlása miatt, költözés miatt vagy egy felújítás után kell üzembe állítani a régi vagy új mosógépet!
A következő pár sorban azt fogom bemutatni, hogy egy részleges felújítás után, pótlólag, hogy is néz ki egy mosógép bekötés. Ráadásul ezen a címen egy külön kéréssel fordultak hozzánk. Mégpedig, hogy a csöveket nem a kád előtt szeretnék látni, hanem ha tudjuk a tegyük be a friss csempézés mögé. Némi nyakn
|
|
|
Indította Admin
Vízszerelőként a következő megoldandó problémával kerestek meg minket: A nyomógombos és/vagy negyed fordítós WC szelepet cseréljük le WC tartályra.
Az, hogy mennyi munkát kell beletenni az átalakításba attól függ, hogy a csésze háta milyen messze van az oldalfaltól, és hát az a baj, hogy közel szokott lenni, 12 cm-re vagy még kevesebbre. A távolságoknak azért van létjogosultsága, hogy a tartály befér e úgy a WC csésze mögé, hogyha valaki állva szeretni pisilni, és jó
|
|