Vízvezeték szerelés XVII. Kerület (Megtekintve 4264 alkalommal)
Ajánlott Cikkek
|
|
|
Indította Admin
Mi is elindítjuk első kis játékunkat, viszont ez a játék két fronton is halad, a facebook-on, és a saját oldalunkon is, így mindenki FIGYELMESEN, olvassa el a játékszabályokat!
Első nyeremény egy GEBERIT AP112-es wc tartály, erről a tartályról azt érdemes tudni, hogy a Geberitnek az egyik legszélesebb körben elterjedt és megbiztató tartálya, és nem utolsó sorban bármilyen pozícióban szerelhető, és itt nem arra gondolunk, hogy a vízszerelő milyen pozícióban szerel :) , a
|
|
|
Indította Admin
A lefolyó-karbantartás időt és pénzt spórol
A vízrendszer egyik legfontosabb eleme a lefolyó, s egyben az is, ahol a legtöbb hiba szokott jelentkezni. Ez a hiba általában dugulást jelent, de persze előfordulhatnak más természetű problémák is, mint a fizikai sérülések, az elöregedés is.
Ha a lefolyó eldugul – márpedig ez az a probléma, mellyel a szerelők a legnagyobb gyakorisággal találkoznak – okos lehet mihamarabb szakembert felkeresni. Ha megpróbáljuk házilag orvosolni a
|
|
|
Indította Admin
Korábban már volt egy cikkünk, hogy milyen egy beépített geberit wc tartály beszerelése panelben, de most nézzük, meg a 2.0-as változatot! Mert megszaporodtak az olyan érdeklődések, hogy be lehet e szerelni az ilyen tartályokat panelban?! Amennyiben a rövid válaszokat szereti: IGEN, a számunk 06204917949 / 06709073440
Viszont, ha érdekli a munka menete és néhány ok-okozati összefüggés, megpróbálok úgy összegyűjteni párat, milyen kérdésekkel fordulnak hozzánk az érdeklődök!
|
|